הכרויות - דף הבית » משתמשי אתר הכרויות Ladies-First » משתמש מספר 79479

גיל
בן 56 גרוש עם 5 ילדים ומעלה לא רוצה עוד ילדים
תואר שני
דתי לייט
175 סנטימטר
מנסה להפסיק
אין לי סנטימנטים
מזל סרטן

על עצמי

"מי את? שאל הזחל..אליס השיבה, בבישנות מה. "א..אני בקושי יודעת, אדוני, ברגע זה, לפחות אני יודעת מי היית כשקמתי הבוקר, אבל אני חושבת שהשתניתי כמה פעמים מאז" (לואיס קרול, אליס בארץ הפלאות)
לא לגמרי יודע מי אני, אבל יודע מה אני נותן. אהבה, תמיכה, רגישות, ריגושים, בטחון, קרבה, חום, איתגור רגשי, שכלי ואנושי, מינוף של השינוי, ובסך הכל, רוצה ויודע לגרום למי שאתי להרגיש הכי טוב שאפשר. הצרכים שלי בהתאם..:) מכבד את הנורמות החברתיות אבל חי לפי הנורמות שלי. פתוח מאוד, יש אומרים יותר מדי, שיהיה להם לבריאות. לומד את עצמי ואת החיים על בסיס יומיומי. זה מרגש אותי ומחזק אותי. מורכב ומתוסבך ועם זאת פשוט וקליל. אכפת לי מאוד מאנשים, אני אדם טוב ומטיב.  מאמין שהרגש הוא מהות החיים, ו'שככה יהיה לי טוב' זה בשבילי המטרה והדרך ביחד. 
כך שלטוב או למוטב..אני לא רגיל ל...פשוט לא רגיל :) מחפש לא רגילה להשתנות איתה ולהתרגל אתה. אני לומד, מלמד וחי סיפורים. משתנה ומשנה, לפעמים זחל, לפעמים פרפר, אבל מתעורר כל בוקר למסע בארץ הפלאות. מחפש שותפה לסיפור שלא נגמר.
מבטיח לא יהיה משעמם :) אף פעם לא משעמם לי, אף פעם ל

על בת הזוג

טוב לב, סקרנות, אינטלגנציה, חכמה וחכמת חיים, רגישות ופתיחות, אהבה, אהבת החיים והאדם, רוחניות, ערכים, חלומות ואומץ להגשמתם, יכולת לקבל ורצון לתת, חושניות, חום, יכולת שיתוף גבוהה וגם יכולת לאפשר ספייס, רצון להתפתח ולצמוח עם הלבד ועם הביחד. בקיצור, מישהי לרוץ אתה בכיף ולגלות ביחד לא רק מקומות חדשים אלא עינים חדשות.

מראה

שיער: חום
עיניים: שחור
מבנה גוף: מעט משקל עודף

עיסוק

עיסוק: מספר סיפורים, עוסק באימון טיפול יצירה והתפתחות אישית
תחביבים: אנשים וכל מה שקשור לזה