הכרויות - דף הבית » משתמשי אתר הכרויות Ladies-First » משתמש מספר 69708

roby5167
בן 86 גרוש עם 3 ילדים לא רוצה עוד ילדים
תואר שני
אחר
176 סנטימטר
לא מעשן
אין לי סנטימנטים
מזל עקרב

על עצמי

סליחה בנות, אבל עם הרקורד  שלי אין לי הרבה מה להוסיף : אני שירתתי במוסד משך 34 שנים, עם סיום עבודתי, קיבלתי תעודת קלף חתומה על יד ראש הממשלה יצחק רבין המנוח, דובר 5 שפות, IQ גבוה, MA במדע המדינה באוניברסיטה תל-אביב, כתבתי משך 9 שנים מאמרים באינטרנט, באתר News 1 של העיתונאי יואב יצחק ובאימגו - משאמרים שאתם עדיין יכולות למצוא תחת הפסאודונים "רובי בוזגלו". אדם שלא מפסיק לצחוק, אדם שנון עם חוש הומור - מה עוד חסר לכם?
I love Classical music - in particular if it belongs to the Baroque Period 
אבל כמובן אני אוהב גם שירים ישראלים של תנועות הנוער וגם Folk Music ישנים משנות ה-60, של Joan Baez, Theodorakis, Bob Dilan, etc
אני אוהב נשים  שמחבקות ומשנקות את הגבר שלהם, שאוהבות להתכרבל במיטה מחובקת לבן זוגה להרדם יחד, שאוהבת לבשל לבן זוגה מיטעמים ששניכם אוהבים, אישה שיודעת שמספיק ללטף את הבן זוג - והוא נמס מיד - כי כך אנחנו הגברים בנויים!          

על בת הזוג

תזכרו: המטרה בזוגיות היא להנות מיתרת השנים שנשארו לנו! אל תתעסקו בדברים קטנוניים ובחיפוש מה רע אצל בן הזוג שלך. חבל על הזמן! אתם לא מבינות שהשעון הכרונולוגי מתקתק כל יום ואנחנו הולכים ומזדקנים?

אני לא מעונין רק ביחסים אפלטוניים - ביחסים שמבוססים רק על חברות בלבד.  יחסים אינטלקטואלים לא חסרים לי! 
אני מחפש בת זוג שאוהבת לטייל בעולם. אני מעונין לבקר במדינות שלא שירתתי בהם' - אבל אני גמיש ומוכן לשתף את בת זוג בבחירת היעד. אל תגידו שאני לא נחמד!
אני מחפש אישה שהיא כיפית - יש עדיין אחת כזאת? 

מראה

שיער: אפור
עיניים: חום
מבנה גוף: רזה

עיסוק

עיסוק: מחפש אישה שלא מתלוננת כל הזמן, שהיא כיפית בחיי היומיום, שצוחקת, צוחקת וצוחקת בלי סוף - אני לא מצאתי
תחביבים: אין לי זמן בתחביבים. אני אדם רחב אופקים שעוסק היום בשקיעתה של אירופה והמשמעות עבורנן בעוד 10 שנים וה