הכרויות - דף הבית » משתמשי אתר הכרויות Ladies-First » משתמש מספר 155179

דן
בן 59 פרוד רוצה ילדים
תיכון
חרדי
182 סנטימטר
לא מעשן
אני צמחוני
מזל תאומים

על עצמי

שלום גברת יקרה.
 אני לא אוהב לדבר על עצמי הרבה, אבל אני יודע בדיוק מי אני ומה אני מוכן לתת לאשתי. יש לי לב זהב, ואני רוצה לתמוך בך כשהעולם נראה לך מפחיד, אני תמיד לוקח אחריות, אני רוצה להתמסר לאשתי, אני רוצה להיות החבר הכי טוב שלך. אני אהיה נאמן לך לנצח ולעולם לא אבגוד בך, אני אהיה הכתף שלך כשאתה עצוב. אני רוצה להיות בעל טוב בשבילך, ואבא טוב לילדים שלנו, לעולם לא אעזוב אותך בזמן מחלה, בעיות או מצוקה. אני תמיד אהיה שם בשבילך, ואדאג לך תמיד ואתמוך בך ככל שאוכל.  אני רוצה להגן עליך מכל דבר רע, אני רוצה שתחייך תמיד ותהיה מאושר.

 אלטף את ראשך ואנחם אותך כשאתה בוכה, ואחבק אותך חזק כשהכל נראה לך מפחיד, ואעטוף אותך בכל האנרגיות הטובות שלי. אני ירא אלוקים. אני רוצה שתהיה גאה בי, ואני רוצה להיות גאה גם בך. אני לא אלים לא מעשן לא שותה או מהמר. המצב המשפחתי שלי נפרד.

 אני שולח תמונות באופן פרטי בלבד ואף פעם לא שמתי את התמונות שלי לאתר. באופן כללי, אני שיער גבוה, נאה, שיער אפור עם עיניים כחולות.

 אני מחפש אישה רגועה ולא עצבנית, אישה שיודעת לוותר ולא עקשנית על מנת להקים משפחה. א

על בת הזוג

אני מחפש אישה רגועה ולא עצבנית, אישה שיודעת לוותר ולא עקשנית כדי להקים משפחה. אני רוצה ילדים. בלי התכונות האלה, אין סיכוי שאסתדר איתה.

מראה

שיער: אפור
עיניים: כחול
מבנה גוף: רזה

עיסוק

עיסוק: כרגע לא עובד בגלל הקורונה
תחביבים: רפואה אלטרנטחבית, רוחניות