הכרויות - ראשי » משתמשי אתר הכרויות Ladies-First » משתמש מספר 144837

צפירה
בת 62 גרושה עם ילד אחד לא רוצה עוד ילדים
תואר שני
אתאיסטית
162 סנטימטר
לא מעשנת
אני צמחונית
מזל קשת

על עצמי

גדלתי בקיבוץ, חייתי מספר שנים בעיר, ובחרתי לבנות את חיי בקיבוץ משום שחשובים לי חיי הקהילה, התרבות והערכים. אני עוסקת בטיפול בכל מיני טכניקות ואני מברכת על הזכות לעזור לאנשים. אני תמיד לומדת, וחשוב לי להמשיך ולהתפתח.

עולם התנועה הוא חלק משמעותי בחיי. אני עוסקת בספורט, רכיבה באופני הרים, שחייה, יוגה ורוקדת ריקודי עם. יש לי בן מדהים בן 23 ויש בינינו קשר נפלא. אני אוהבת לטייל בטבע, ולהכיר מקומות חדשים. אני אוהבת להיפגש עם חברים, אוהבת לצפות במופעי תרבות, שירה, מחול וסרטים. 

אני צמחונית ואני מקפידה על אורח חיים בריא. תקשורת היא דבר משמעותי עבורי וחשוב לי שתהיה כנות ופתיחות ביני ובין האנשים שסביבי. המשפחה שלי יקרה לי ויש לה מקום מרכזי בחיי. אני מרגישה הכרת תודה ושמחה על מה שנוכח בחיי.

על בן הזוג

הייתי רוצה שבן זוגי יהיה אוהב, תומך, מקבל, בעל אינטיליגנציה רגשית, קשוב. שתהיה בינינו שותפות, שתהיה בינינו קבלה ונתינה, כבוד אחד לשניה, משיכה מכל הסוגים, רגשית, אינטלקטואלית ומינית. חשוב לי שהתקשורת שלנו תהיה פתוחה וכנה, שנעשה דברים יחד כמו לטייל בארץ ובחו"ל, לצפות במופעי תרבות, לעשות ביחד ספורט. שנתעניין אחת בעולמו של השני. שהמפגש בינינו יעצים ויחזק אותנו, ויגרום לנו הרבה ביטחון ושמחה.

מראה

שיער: חום בהיר
עיניים: חום
מבנה גוף: רזה

עיסוק

עיסוק: מטפלת רגשית
תחביבים: רכיבה על אופני הרים, ריקודי עם, טיולים בארץ ובעולם, שחיה,