הכרויות - ראשי » משתמשי אתר הכרויות Ladies-First » משתמש מספר 141052

התחבר לפני כ-4 שעות
גלעד
בן 35 רווק ללא ילדים רוצה ילדים
לימודי תעודה
דתי
168 סנטימטר
לא מעשן
אין לי סנטימנטים
מזל טלה

על עצמי

בצעירותי גדלתי כחילוני. כיום חי כדתי אך בדרכי הייחודית, אינני משייך את עצמי לזרם מסוים. הספר שחיזק אותי מאד בתחילת דרכי היה "רציתי לשאול אותך פרופ' ליבוביץ". רגיש, סבלני, קשוב, ומכבד. עובד בתמידות על מידותיי, ושואף לבנות זוגיות ראויה. מתחזק בדת ולא בלאומיות. ואני פמיניסט!

זאת הקריצה הפמיניסטית שלי;) 
כלל חשוב אומר: ומכבדה - יותר מגופו. אז אם אזדקק שתרענני לי זאת, תוכלי פשוט למעוך אותי דק כמו בסרטים מצוירים;) קלי קלות אם גופי חסר אונים מולך, אך גם אם לא- תמיד תוכלי למעוך אותי עם הדלת או עם פסנתר, וממילא התוצאה היא- שאת יותר מגופי;)
עוד כלל חשוב אומר: אישה - בעלה משמחה. אז אם מוזיקה משמחת אותך יותר מכל, ותרצי שאנגן לך שיר אהוב- גם כאן אפשר למעוך, רק הפעם בצורת אקורדיון;)

על בת הזוג

מחפש מישהי המעוניינת בשמירת מצוות, יש מבחינתי אפשרות גם לחילונית/מסורתית שאינה מתנגדת להקמת בית על בסיס שבת וכשרות. בעלת רגישות ופתיחות, עם הרבה רצון להקשיב ואוהבת לתת.

יש פינה אצלי גם לתחביבים כגון סרטים ולחוש הומור. אקבל בשמחה גם מישהי שתרצה לצפות ביחד איתי בסרטי אנימציה של דיסני. וכמובן מישהי שאוכל לצחוק ביחד איתה.. עלי;)
(איזה כיף, ג'נטלמן מעוך=] חה חה)

מראה

שיער: אחר
עיניים: חום
מבנה גוף: לא הוזן

עיסוק

עיסוק: בעבר למדתי הנח"ש, אך כיום עובד בחברת SQLINK בר"ג ומתעסק בפרוייקטים של סריקת מסמכים וסידור הקבצים הסרוקים במחשב. עובד גם מהמשרד וגם מהבית.
תחביבים: שאלות מבחן פמיניסטיות באתר, והנה שלי;) מי הקרבן שנמעך, אני או את? א. את (X) ב. לא אני ולא את (X) ג. ברור שאני, ותזכרי לחייך כשזה קורה! (Vתשובה נכונה!)