הכרויות - דף הבית » משתמשי אתר הכרויות Ladies-First » משתמש מספר 132192

גבריאל
בן 74 גרוש עם 4 ילדים לא רוצה עוד ילדים
תואר שני
חילוני
174 סנטימטר
לא מעשן
אני צמחוני
מזל מאזניים

על עצמי

יליד שנת הכלב וגם מאזניים קלאסי. צרכן של תרבות ורוח, בז להישגיות לחומריות ולשטחיות. מסתפק בשלווה הרמוניה ויצירתיות ולא מוותר על יושרה ונאמנות, סובלנות ושקיפות. אדם של נתינה ושיוויון, אופטימיות וצדק, מציאותי אך עם חלומות ופתרונות להגשמה, משתדל לזרום עם הדאו לחיים צמחוניים בריאים בגוף ובנפש. ניתוח אישיות מציב אותי במשבצת  A-INTJ, והקו המנחה הוא: "ואהבת לרעך כמוך".  
בפרק הנוכחי של החיים תקופות מוקדשות למסעות היכרות עם העולם הרחב, רצוי במקומות של טבע פראי שאין בהם תיור מקובל. באופיי אני נהנה מלימוד המציאות כפי שהיא והרחבת אופקים תרתי משמע, והחוויה כוללת השכלה והתפתחות פנימית כאחד. לכן כל מסע מגלה עד כמה אנו בלתי נפרדים מן היקום, חסרי שליטה, נמצאים בהווה, מרובי רבדים, אך גם מסוגלים להתגבר על כל קושי או אתגר. 
בין לבין קיימת הנאה צרופה מחיים בריאים ומאוזנים, מול המדבר ההיולי, בביתי העומד להיהפך לבר-קיימא. הבינוי ישתלב אורגנית, המשק יהיה אוטרקי, הפאנג-שווי יאגור צ'י חיובי, ומאזן האנרגיה יאופס. אין אצלנו יותר מקום לדיור בזבזני ומנוכר, מזהם ומדכא, צפוף ומכוער וכו'.

על בת הזוג

זוהי קריאה לשותפה לדרך – מישהי היודעת מהי אהבת אמת ואחדות לבבות, וגם אוהבת חופש ומרחבים המוכנה לארוז תרמיל, לצאת לחקור את עולמנו המגוון ולהתאחד אתו, תוך מודעות לכל רבדי הנפש וההוויה. כשנעבור יחד באש ובמים אין ספק שהאהבה המלכדת תגמד כל סכנה או פיתוי, מכשול או מחסור, ואפילו האגו יימחק. אולם לשם כך נחוצים פתיחות לבלתי נודע, סיבולת ותושיה, גוף מחושל, חוסן נפשי רב, ושמחת חיים. וכמובן, אורח חיים בריא וטבעי הוא חלק בלתי נפרד מן האהימסה והקתרזיס. 
חשוב !!! 
בקשתי אליך שלא לפנות אלי אם אינך מסכימה עם דברי שנוסחו בצורה מדויקת על מנת לתאר מי האדם מאחורי התמונה. אנא, אל תפני אלי אם אינך רצינית לגמרי בנכונות לצלול לתוך זוגיות שלמה וחברות חיים אמיתית על כל המשתמע מכך לאור המפורט לעיל. לסיכום, אם לא היה ברור עד עכשיו: אינני "צריך" אותך – אני "רוצה" אותך.

מראה

שיער: אפור
עיניים: כחול
מבנה גוף: רזה

עיסוק

עיסוק: אדריכלות
תחביבים: מסעות, האטה יוגה, קארמה יוגה.