הכרויות - דף הבית » משתמשי אתר הכרויות Ladies-First » משתמש מספר 128469

ערן
בן 59 אלמן עם ילד אחד לא רוצה עוד ילדים
תואר שני
חילוני
173 סנטימטר
לא מעשן
לא הוזן
מזל עקרב

על עצמי

אני גרוש ואלמן בן 59, לי חשוב שתקראו הכול .מבוסס כלכלית, אב ואם לילדה בת 14 ומגיל 3 וחצי אני מגדל אותה לבד והיא מסודרת בחיים .ומזה כמה חודשים מחפש בת זוג.
מעוניין בזוגיות שבנויה רק על יושר, כנות ונתינה, סבלנות וסובלנות וליהנות מהחיים.
לא בנוי לסטוצים. חשוב לי מאוד למצוא את האהבה האמתית, לתת ולקבל, בלי משחקי אגו. כן - כבוד הדדי וללא קנאה וליהנות ביחד מהחיים.
אני מאמין שאוכל למצוא פה את האחת שיש לה ראש צעיר, נשמה בוגרת ורגליים על הקרקע, שרוצה זוגיות שבנויה על שקיפות בכל דבר, בעלת עניין וספונטאנית. "כשאתה יורד לעמקם של דברים אתה מגיע לפסגתם". ברמת האסתטיקה אני מאוד חלק בכול הגוף. לגבי אישה זה עולם ומלואו. תמיד כתף אל כתף.

על בת הזוג

את זו שלה עקרונות החיים שלה הם של יושר , כנות, אמינות , נתינה , פתיחות ואשת שיחה ועשיה .החיים בזוגיות זה עולם גדול וחשוב לשמר את האהבה  מכיוון זה עולם  של השקעה ביחד . כבוד הדדי, בלי אגו, .אישה עם ראש על הכתפיים , צעירה בנפשה ,ובוגרת בנשמה שבאמת רוצה ויודעת לקבל ולתת אהבה . לעשות חיים ביחד בכול דבר ועניין של זוגיות , וכיף מבלויים, לריקודים, עד לילות של בישול בכיף במטבח ביחד. אני יסיים בשיר של בועז שרעבי לתת את הנשמה ואת הלב לתת, לתת כשאתה אוהב ואיך מוצאים את ההבדל שבין לקחת ולקבל עוד תלמד לתת לתת.......לגלות סודות בסתר...

מראה

שיער: שחור
עיניים: כחול
מבנה גוף: אתלטי

עיסוק

עיסוק: מנהל מחלקת החקירות והביטחון בתאגיד הרפואי הגדול בתבל. 34 שנים.
תחביבים: סוסים שלי, כלבים שלי, טיולים בארץ ובעולם ,ריקודים, סרטים , וליהנות גם מי תחביב בת הזוג .ליהנות מי השמנה והסלטה של העולם .ונסיעות לחו"ל. ולהכי