הכרויות - ראשי » משתמשי אתר הכרויות Ladies-First » משתמש מספר 111469

התחבר לפני 30 דקות
Jeremy
בן 68 גרוש עם 4 ילדים לא רוצה עוד ילדים
סטודנט לתואר I
דתי לשעבר
173 סנטימטר
לא מעשן
ניטרלי
מזל שור

על עצמי

היי, שמי ג'רמי - מתגורר באשקלון. טניסאי נלהב ובאופן כללי בכושר טוב מאוד לגילי. רוצה למצוא בת זוג שהבילוי עמה הינו כיף הדדי ואישה שחולקת חלק מתחומי העניין שלי ואני חלק משלה. אני עצמאי - במקור מאנגליה. מדבר עברית שוטפת. אני לא דתי, אבל הילדים שלי שומרי מצוות ואני משתדל לשמור על כשרות (רבנות מספיק טובה בשבילי).
Hi, I'm Jeremy and live in Ashkelon. Avid tennis player and generally very fit for my age. Would like to find a partner with whom spending time is mutual fun and that lady shares some of my interests and me some of hers. I am self-employed - originally from the UK. Speak fluent Hebrew. Not religious, but my kids are and I try to keep Kosher (Rabbinate is good enough for me).

על בת הזוג

מחפש אישה שמעריכה את הכושר שלה ואוכלת נכון. אני לא מעשן ולא שותה אבל אם את שותה מדי פעם, זה בסדר מבחינתי. את תהיי פעילה באיזה תחום של ספורט - אשמח אם נוכל ללכת או לשחק טניס ביחד. אני אוהב מוזיקה, סרט טוב, סדרות טלוויזיה, ספורט (טניס, כדורגל, קריקט ואחרים, אבל לא עד כדי הסחת דעת!). כן, כתבתי באנגלית כי אני מאוד אשמח אם בת הזוג תדבר אנגלית, למרות שהעברית שלי שוטפת.
Looking for a lady who values her fitness and eats sensibly. I neither smoke nor drink but if you drink occasionally, that's fine with me. You'll be active in some area of sport - would love it if we could walk or play tennis together. I love music, a good movie, TV series, sport (tennis, soccer, cricket and others, but not to the point of distraction!). Yes, I've written in English because I'd much prefer it if my partner speaks English, even though my Hebrew is fluent.

מראה

שיער: קירח
עיניים: ירוק-חום
מבנה גוף: ממוצע

עיסוק

עיסוק: Translation. English Teaching, Computers
תחביבים: Tennis, sport in general, walking, travel, movies, shows, tv, crossword puzzles