הכרויות - ראשי » אירועים לפנויים פנויות » טיול לדרום אפריקה 17-25.10.18

טיול לדרום אפריקה 17-25.10.18

טיול לדרום אפריקה 17-25.10.18


   


מקום האירוע: דרום אפריקה

האירוע יתקיים ב 17.10.2018 ב 21:30

על מנת להירשם לאירוע זה ולראות את פרטיו המלאים עליך להתחבר \ להירשם לאירועים של עופרים - טיולים לסינגלס

				

טיול לדרום אפריקה (9 ימים)

17-25.10.18

הטיול לדרום אפריקה לוקח אותנו אל המדינה המפותחת ביותר של אפריקה, בעלת היסטוריה מרתקת, תרבות מגוונת ונופים עוצרי נשימה. במהלך הטיול נטייל ונבלה בקייפטאון, שלדעת רבים נחשבת לאחת מהערים היפות בעולם. נבקר במוזיאונים הטובים ביותר באפריקה, נעלה לתצפיות מהר השולחן, אחד משבעת פלאי תבל, נבקר בשמורת כף התקווה הטובה ונצפה במושבת הפינגווינים. נטייל לאורך "נתיב הגנים" המקביל אל חוף האוקיינוס ונעצור לביקורים מרתקים בשמורות טבע שנראה כאילו יצאו מספר אגדות. נכיר את בעלי החיים של אפריקה , נבקר בשמורת אדו ושמורת לליבלה נבקר במפלי ויקטוריה אחת משלושת המפלים המרהיבים בעולם.

 

יציאה: יום רביעי 17.10.18 המראה בשעה:21:30  נחיתה למחרת בשעה: 05:35 (18.10)

חזרה: יום חמישי 25.10.18 המראה בשעה:21:10  נחיתה למחרת בשעה: 07:05 (26.10)

 

מסלול הטיול

יום 1 | תל אביב - יוהנסבורג

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון לטיסת אל על ישירה ליוהנסבורג (Johannesburg), העיר הגדולה ביותר בדרום אפריקה.

יום 2 | יוהנסבורג - פורט אליזבת

לאחר הנחיתה וסידורים פורמליים בשדה התעופה, נמשיך בטיסת פנים לפורט אליזבת' (Port Elizabeth), עיר נמל מרכזית על חוף האוקיינוס ההודי. העיר משמשת כשער הכניסה לטיול המאורגן בדרום אפריקה, המדינה המתקדמת והמערבית ביותר מבין מדינות אפריקה אשר לה היסטוריה ותרבות מרתקות ונופי טבע ייחודיים. לאחר הנחיתה, ובהתאם לשעת הטיסה נוכל לשלב סיור פנורמי להכרות ראשונית עם העיר. לינה באזור.

יום 3 | ספארי בשמורת הפילים אדו ו - Game Drive בשמורה פרטית

את היום נקדיש לספארי בשמורת הטבע הגדולה בדרום אפריקה, הנקראת "שמורת הפילים אדו" (Addo Elephant Park). קרוב לוודאי שנפגוש מקרוב את היונק הגדול בעולם שאוכלוסייתו בשמורת הטבע מונה כמה מאות פרטים. לאחר מכן, נצא ל"גיים דרייב" (Game Drive), הכינוי הפופולארי לטיולי הספארי, ונתחקה אחר עקבותיהם של בעלי החיים הרבים שבשמורה הפרטית. נחפש אחר "חמשת הגדולים" (Big Five)- היונקים הגדולים והמזוהים ביותר עם הספארי באפריקה: באפלו אפריקאי, פיל, קרנף, אריה ונמר אשר השמורה היא ביתם. בתום הספארי המרתק בג'יפים פתוחים, חוויה פראית שמחברת אותנו לטבע, נחזור אל מלוננו. 

יום 4 | הפארק הלאומי ציציקאמה - נתיב הגנים

לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא בנסיעה דרך "נתיב הגנים" (Gaden Route) המפורסם, זהו מסלול התיירות היפה והפופולארי ביותר בדרום אפריקה. נעצור לביקור בשמורת יער ציציקאמה (Tsitsikamma) השוכנת על שפך נהר ובה יער עתיק של עצים מוגנים רבים. נטייל בשמורה היפה והיער הקסום, נראה את העץ העתיק לו היסטוריה של אלף שנים, ונהנה מהנופים של הנהר הנשפך אל האוקיינוס. בתום הביקור בשמורה, נמשיך לפארק הציפורים 'גן עדן' בו נוכל להתרשם ממגוון עצום וססגוני של בעלי הכנף האופיינים לדרום אפריקה.  

יום 5 | אודסהורן: חוות יענים - חוות צ'יטה - מערת נטיפים

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לכיוון העיר אודסהורן (Oudtshoorn), המכונה בחיבה "ירושלים הקטנה" בשל עברה היהודי במאה הקודמת. נבקר במערת הנטיפים קנגו (Cango Caves), בה שוררת טמפרטורה קרירה קבועה, ונתרשם משלל זקיפים ונטיפים מרהיבים. נמשיך לביקור מרתק בחוות יענים ונזכה להכיר מקרוב ולשמוע את סיפורו המרתק של הגדול בעופות. נפגוש מקרוב את העוף הגדול ביותר בעולם, אשר "שכח" לעוף, נבין אחת ולתמיד מדוע הוא טומן את ראשו בחול. נמשיך לביקור מרתק לא פחות במרכז לשימור והגנה על בעלי חיים, נפגוש את החתולים המפורסמים של אפריקה, ביניהם צ'יטה - החיה המהירה ביותר. בתום הביקורים ניסע למלוננו. 

יום 6 | דרך היין - קייפטאון

לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון נצא בנסיעה לאורך הכבישים הפנורמיים המובילים לקייפטאון, הדרך עוברת בין תופעות גאולוגיות מרשימות האופייניות לפרובינציית הכף המערבית, על פני נופים טבעיים המשולבים בחוות ענק של כרמים ועצי פרי. נעצור לביקור ביקב מקומי ונזכה לטעום את יינות האזור. לאחר מכן נמשיך בנסיעה ונגיע לקייפטאון, אחת הערים היפות בעולם השוכנת בסמוך לכף התקווה הטובה. עם הגעתינו לעיר נצא לתצפית ממנה נוכל להנות מנופי העיר הנפרשים תחתינו כמו ממעוף הציפור.  

יום 7 | קייפטאון - כף התקווה הטובה - מושבת הפינגווינים - הר השולחן

את היום נקדיש לכף התקווה הטובה – הנקודה הדרומית ביותר ביבשת אפריקה ונקודת החיבור בין האוקיינוס האטלנטי לאוקיינוס ההודי. נשוט לאורך הכף ונגיע לאי כלבי-הים (מותנה במזג האוויר). ניסע לאורך החופים היפים ב'מייל הזהב' בו נשקף נופו של האוקיינוס על רקע הר השולחן ופסגת צ'פמן. נמשיך בנסיעה היפה ונגיע לשמורת הטבע של הכף, נעלה בפוניקולר למגדלור ונצפה על הנוף המדהים הנשקף ממנו. נסייר בשמורה המאכלסת זנים רבים של צמחים ובעלי חיים וגם נבקר במושבת הפינגווינים השוכנת בחוף בולדרס. נמשיך לביקור בהר השולחן, אחד משבעת פלאי עולם, אליו נעלה באמצעות רכבל, לתצפית על קייפטאון ועל האזור (תלוי במזג האוויר). נמשיך לאיזור הדאונטאון של קייפטאון, בנסיעה דרך שדרות הממשלה ונראה את בית הפרלמנט. 

יום 8 | מפלי ויקטוריה

לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא לשדה התעופה לטיסה לזימבבואה למפלי ויקטוריה. איזור המפלים הוא אחד האיזורים היפים בזימבבואה. מפלי ויקטוריה מהרחבים בעולם כ1.7 קילומטר נופלים מגובה של 108 מטרים והם אחד משלושת המפלים המרשימים בעולם. נצא לשייט בנהר, ניהנה מצפייה בשקיעה האפריקאית ובחיות הנמצאות על גדות הנהר. אולי אף נזכה לראות את קרוקודילים נכנסים אל הנהר לאחר שניהנו מהשמש. בתום השייט ניסע למלוננו. 

יום 9 | מפלי ויקטוריה - יוהנסבורג - תל אביב

בשעות הבוקר נצא לסיור במפלים. המפלים נופלים אל נהר הזמבזי העובר בשמורת טבע בין חיות בר, בנוף שנחשב על ידי רבים כאחד מהיפים בעולם. לאחר הסיור והתרשמות מהמפלים המרהיבים נצא אל שדה התעופה לטיסה חזרה ליהונסבורג. לאחר מכן, נמשיך בטיסת אל על ישירה לתל אביב, בה ננחת ביום שלמחרת.

 

*תוכנית הטיול מתארת את האתרים בהם נבקר, אך לא את סדר הביקורים או כיוון הנסיעה.

עלות: 2490 $ ליחיד בחדר זוגי (שניים בחדר)

תוספת ליחיד: 420 $

המחיר כולל

טיסות אל על הלוך ושוב תל אביב - יוהנסבורג

טיסות פנים: יוהנסבורג – פורט אליזבת';

טיסות אזוריות: קייפטאון - מפלי ויקטוריה, מפלי ויקטוריה - יוהנסבורג

אוטובוס תיירים נוח וממוזג

לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה

מדריך טיולים ישראלי מצוות "אשת טורס"

כלכלה: לינה וארוחת בוקר + 4 ארוחות נוספות

כניסות לאתרים כפי שמצוין במסלול

טיפים לנותני שירותים מקומיים: נהג, מדריך מקומי, סבלות בשדה התעופה ובמלון בלבד

המחיר אינו כולל

ביטוחים

הוצאות אישיות

מס לינה

סיורי בחירה

טיפים לנותני שירות מקומיים אחרים שלא צויינו

טיפ למדריך הישראלי (מקובל לתת 4$ לאדם ליום)

 

 

הטיול פתוח לכל הגילאים

בהתאם לכמות הנרשמים הטיול ייפתח לקהל הרחב(לאו דווקא פו"פ)

מספר המקומות על הטיסה מוגבל לכן כדאי להקדים ולהירשם!

 

 

מחיר: 2490 $
גילאים: 25-65
קישור לאירוע: יש להתחבר לצפייה בקישור
טלפון לבירורים: יש להתחבר לצפייה בטלפון
על מנת להגיב יש להיות משתמש מחובר הירשם \ התחבר

אין תגובות


על עצמי

מראה

שיער:
עיניים:
מבנה גוף:

עיסוק

עיסוק:
תחביבים: