הכרויות - דף הבית » אירועים לפנויים פנויות » טיול ליער השחור 26.7-2.8.17

טיול ליער השחור 26.7-2.8.17

טיול ליער השחור 26.7-2.8.17


   

שם מעביר האירוע: עופרים - טיולים לסינגלס

מקום האירוע: היער השחור

האירוע יתקיים בתאריך 26.07.2017 בשעה 09:00

על מנת להירשם לאירוע זה ולראות את פרטיו המלאים עליך להתחבר \ להירשם לאירועים של עופרים - טיולים לסינגלס

				טיול מאורגן ליער השחור ועמק הריין הינו דרך נפלאה להתוודע לאזורים היפים ביותר של אירופה. היער השחור הוא שמו של אזור הררי ומיוער, מנוקד באגמים זכים ומפלי מים רבים, הנמצא במשולש הגבולות של גרמניה, צרפת ושווייץ. במהלך הטיול אנחנו נוסעים דרך היער הצפוף, חוצים את נהר הריין, מבקרים בערים אירופאיות קלאסיות, ובעיקר שוטפים את העיניים בנוף ירוק ופסטורלי.
 
יציאה: יום רביעי 26.7 המראה בשעה: 09:00 נחיתה: 12:00
חזרה: יום רביעי 2.8  המראה בשעה: 13:00 נחיתה ב: 17:45

מסלול הטיול:
יום.1 תל אביב- מינכן
ניפגש בנתב"ג לטיסה למינכן בירת באווריה. עם ההגעה נצא לסיור מקארל פלאץ לשעבר השטאכוס פונדקה העתיק של העיר. והיום כיכר מדהימה עם שלל מזרקות בתי כלבו ועוד. נמשיך לבית העירייה הישן של העיר ולא נחמיץ את השוק המפורסם המסמל יותר מכל את חגיגות אוקטובר המפורסמות.
בגמר הסיור נמשיך ללינה באזור היער השחור
יום.2 פרייבורג–טריברג
לאחר ארוחת הבוקר נצא לבירת היער השחור פרייבורג. את סיורנו נתחיל מהחומה העתיקה נמשיך בשלל המדרחובים עם בתי הכלבו הרבים עד כיכר השוק עם שלל התוצרת של האזור, נצפה בבית העירייה האדום והמרשים עם פסלי האצילים וכמובן המינסטר (הכנסייה) של פרייבורג עם הסגנון הגותי הנהדר. נותיר זמן חופשי ליהנות מהמקום התוסס. נמשיך לפארק הטבע הנהדר טריברג עם מפלי המים הגבוהים בגרמניה  166מטר גובהם נערוך סיור כולל תצפיות מדהימות. לסיום לא נחמיץ את מרכז שעוני הקוקייה של האזור. יום מלא וגדוש!
יום.3 חבל אלזאס – שטרסבורג
הבוקר נחצה את הגבול דרך נהר הריין לצרפת לביקור בחבל אלזס. נסייר בעיר היפהפייה שטרסבורג, הידועה גם בשמה השני "ונציה הקטנה". נבקר בעיר העתיקה מארמון רואן לקתדרלה המדהימה ביופייה לא נחמיץ את בנייני הערים העתיקים המחושקים בעץ וכמובן רובע "פטיט פרנס". בגמר הסיור העברה לבית המלון.
יום.4 יום חופשי(מפלי הריין–שטיין אם ריין)
יום חופשי המעונינים יוכלו לצאת בתשלום נפרד ליום טיול לשוויץ, לאחד מפארקים הטבע היפים באירופה מפלי הריין,נערוך סיור עד למפלים בטיילת ירוקה מהצמחייה העבותה שבמקום, נתפעם מעוצמת המים ומהירות הזרימה של הנהר הגדול החותך את כל היבשת לרחבה.. בגמר הסיור נמשיך לעיירה הציורית שטיין אם ריין נערוך סיור מטיילת הפרחים עד לכיכר העתיקה, נצפה בבתים המצוירים מהמפורסמים במדינה.
יום .5 באדן–באדן, דרך "– 500 היער השחור"
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בבאדן באדן עיר המרחצאות והמרפא. נסייר בעיר היפה ונראה את הקזינו המפורסם, נבקר בטיילת המרשימה לאורך נהר האוסבאך החוצה את העיר נמשיך לכיכר וילי ברנדט ונצפה במרחצאות קרקלה החדישים והיפים. נמשיך בנסיעה על דרך  500 המפורסמת הידועה כ"דרך היער השחור". נעצור לביקור ב"מומלצה" אגם קסום בלב ההרים ונספר את סיפורו של המכשף. נגיע לעיירה הציורית פראודנשטאדט, נבקר בכיכר הגדולה המדהימה ביופייה ולא נחמיץ את המדרחוב ים המקורים. בתום הסיור נחזור למלוננו.
יום .6 מנהיים-היידלברג
לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול באזור באדן-רוטנבורג. נתחיל מהעיר הגדולה והמרשימה מנהיים. העיר בנויה ממש במפגש הנהרות "נקר" והריין" עקב השלטון הצרפתי רב השנים זכתה בתכנון אורבאני מודרני ומדהים, משנות ה – 80 המאוחרות של המאה ה(19תור הזהב של העיר) .שדירות רחבות עם כיכרות גדולות והכול בנוי ומתוכנן לכלי רכב. מכיוון שאת האופניים הראשונות בנו בעיר וגם הרכב הראשון של קארל בנץ (מיסד מרצדס) נסע לראשונה בשדרות העיר. בתום הסיור נותיר זמן חופשי במדרחוב ים הגדולים של העיר עם שלל החנויות והשווקים. אחה"צ נמשיך להיידלברג השוכנת על נהר הנקר. נסייר לאורכה של טיילת הנקר עד לגשר העתיק אחד מסמליה של העיר. נמשיך לליבה של העיר העתיקה נסייר בינות לבתים העתיקים ולא נחמיץ את בית האביר אחד משכיות החמד
של העיר. יום מלא וגדוש!
יום.7 שטוטגארט (מוזיאון מרצדס)-באווריה
לאחר ארוחת הבוקר נצא לעיר העתיקה והיפה שטוטגארט נערוך סיור בעיר העתיקה לא נחמיץ את בית העירייה המיוחד וכמובן כיכר הארמון עם המזרקה המרהיבה. העיר אוצרת בתוכה בנינים משל תקופות ובמגוון סגנונות כרנסנאס ברוק ניאו קלאסי ועוד. במסגרת סיורנו נבקר בעולם של מרצדס אחד מהאטרקציות היפות של העיר נוכל לצפות בשלל הדגמים וכמובן כל החידושים וההמצאות של מפעל מכוניות מורכב ומפואר זה בגמר הסיור נמשיך ללינה באזור באורייה
יום .8 מינכן– תל אביב
לאחר ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה לטיסה לתל-אביב
חשוב!
המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדרי הביקורים והלינות.
 
עלות: 1030 $ ליחיד בחדר זוגי (שניים בחדר)  עד לתאריך 26.5.17   לאחר מכן 1050 $

מחיר הטיול כולל:
כרטיס טיסה בטיסות שכר (ת"א–מינכן -ת"א)
אכסון: במלון ברמת תיירות טובה
כלכלה: ארוחות בוקר
אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע התוכנית
ביקורים וסיורים כמפורט במסלול
מלווה קבוצה ישראלי מצוות השטיח המעופף
מס נמל, היטל ביטחון ודמי רישום

המחיר אינו כולל:
ביטוח רפואי/ מטען
התייקרות דלק מעת לעת כפי שיפורסם ע''י חברות התעופה
הוצאות אישיות.
תשר למדריך הישראלי
סיורי בחירה
הטיול פתוח לכל הגילאים
בהתאם לכמות הנרשמים הטיול ייפתח לקהל הרחב(לאו דווקא פו"פ)

מספר המקומות על הטיסה מוגבל לכן כדאי להקדים ולהירשם!


 
 
 
להרשמה: 052-2945446     או   03-9648006

			
מחיר: 1050$
גילאים: 25-75
קישור לאירוע: יש להתחבר לצפייה בקישור
טלפון לבירורים: יש להתחבר לצפייה בטלפון
על מנת להגיב יש להיות משתמש מחובר הירשם \ התחבר

אין תגובות


על עצמי

מראה

שיער:
עיניים:
מבנה גוף:

עיסוק

עיסוק:
תחביבים: