הכרויות - דף הבית » אירועים לפנויים פנויות » דרום ספרד

דרום ספרד

דרום ספרד


   

שם מעביר האירוע: עופרים - טיולים לסינגלס

מקום האירוע: דרום ספרד

האירוע יתקיים בתאריך 07.06.2017 בשעה 08:00

על מנת להירשם לאירוע זה ולראות את פרטיו המלאים עליך להתחבר \ להירשם לאירועים של עופרים - טיולים לסינגלס

				אזור דרום ספרד, הידוע גם בשם "אנדלוסיה", הוא אחד האזורים המתויירים ביותר במדינה. בחבל זה ניצבים כמה מהאתרים ההסטוריים החשובים ביותר.
נבקר בערים: מלגה, גרנדה, סיבליה, גיברלטאר,מדריד, קורדובה  ועוד...
 
תאריך יציאה: 7.6. יום רביעי–המראה: 08:00 נחיתה:12:15 
תאריך חזרה: 14.6 יום רביעי- המראה: 20:45  נחיתה: 02:25 ( 15.6)
 
מסלול הטיול:
 
יום .1תל אביב – מלגה
ניפגש בנתב"ג לטיסה לדרום ספרד לעיר מלגה עם ההגעה העברה לבית המלון.
יום .2סביליה
היום נצא לאחת הערים היפות בספרד סביליה את סיורנו בעיר: נתחיל ברובע סנטה קרוז היושב על מקומו של הרובע היהודי העתיק של סביליה. נבקר ב"לה חירלדה", הקתדרלה בעלת מגדל הפעמונים הייחודי, ופאטיו התפוזים. נבקר בארמון המלכותי – ריאל אלקאזאר, אשר שימש ביתם של מלכי ספרד במשך 700 שנה. גם כיום משמש חלקו את משפחת המלוכה. נטייל בפארק מריה לואיזה אשר בשנת 1929  נערך בו יריד איברי-אמריקני. רבים מהמבנים הייחודיים משמשים כיום שגרירויות, מוזיאונים ועוד. נבקר בפלאסה אספניה שבלב הפארק. נראה את מגדל הזהב שלגדת הנהר ואת גשר הנבל שנבנה ע"י סנטיאגו קלטרווה יום מלא וגדוש!!!.
יום .3גרנדה - קורדובה
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר הקסומה גרנדה, שהייתה בעבר עיר הבירה של הממלכה המורית, שרישומה התרבותי עדיין ניכר בה. עם ההגעה נערוך סיור נצפה על גבעת האלבייסין – הרובע המוסלמי העתיק של העיר. ונסייר בעיר העתיקה. בתום הסיור נמשיך לעירו של הרמב"ם – קורדובה. נבקר ב"חודריה", הרובע היהודי העתיק, לא נפסח על פסלו של הרמב"ם ונספר את סיפורו המדהים. נמשיך לביקור "במסקיטה", מסגד מורי ענק הבנוי בסגנון עתיק (היום קתדרלה). נמשיך לסמטאות הציוריות, לצפות במגוון הפאטיו המפורסמים בעיר.
יום .4רונדה – מיכאס - מלאגה
לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר רכס רונדה ונגיע לעיירה ההררית שנחשבת לאחת מקבוצת "הכפרים הלבנים" האופייניים לאזור זה. נטייל במרכזה ונגיע עד לגשר המחבר את שני חלקי העיירה והנטוע מעל "בקע" מרהיב ביופיו ובעת שנעיף מבטינו מטה- תשמעו את סיפור הנקמה של הכובשים הנוצרים בתושבים המוסלמים... המעוניינים יכלו לערוך ביקור (בתשלום) גם בזירת מלחמת השוורים ובמוזיאון הזירה. נמשיך בנסיעה לעבר רצועת החוף המפורסמת – "קוסטה דל סול" (חוף השמש). נבקר במספר כפרים/עיירות חוף וביניהם הכפר מיחאס המפורסם. לסיום נמשיך לעיר התוססת מלאגה לסיור בעיר העתיקה ולזמן חופשי ולאחריו חזרה לבית המלון
יום .5יום חופשי (גיברלטר(
יום חופשי להנאות אישיות. המעוניינים יוכלו לצאת בתשלום נפרד ליום טיול לגיברלטר. המקום נחשב מהיפים באירופה הטיול כולל עליה לצוק המפורסם וסיור מודרך במקום.
יום .6טולדו - מדריד
לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מבית המלון ונצא לטולדו המכונה ירושלים של ספרד, אחת מהערים המרשימות בעולם ואבן דרך בתולדות העם היהודי בגלות ספרד. נערוך סיור מודרך שיתחיל מכיכר "זודקבר" נצפה במבצר האלקאזר האימתני השולט על העיר ונספר את סיפור מלחמת האזרחים שהייתה במקום. נמשיך לכיכר הקתדרלה המסמלת את השלטון הדתי וגם המדיני של העיר זכר לעברה החשוב של העיר. נצעד ברחובות עמוסי החנויות שבחלקן תוצרתה המפורסמת של העיר,מני סכינים וחרבות,ומרציפן מתקתק, נגיע לרובע היהודים "החודריה", ניכנס לביקור מרגש בבית הכנסת "אלטרנזיטו", בית הכנסת של רבי שמואל הלוי, המשמש היום כמוזיאון למורשת יהדות ספרד. נמשיך לתצפית מיוחדת על נהר הטאחו הסובב את העיר. ונצעד על הגשר העתיק המחבר את העיר מעל הנהר, בגמר הסיור נמשיך. ללינה בבירת המדינה מדריד.
יום .7 יום חופשי (עמק הנופלים- סגוביה)
יום חופשי להנאות אישיות. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום נפרד) לאחד המקומות המרשימים באזור מדריד "עמק הנופלים" בלב היערות על מורדות הרי "הגוורדה רמה" בנה הגרנליסמו פרנקו אנדרטה ענקית לזכר חללי מלחמת האזרחים. נערוך סיור במקום ונתרשם מהעוצמה והיופי. בגמר הביקור נמשיך לסגוביה, הבירה העתיקה של קסטיליה. ניסע באחת מדרכי הנוף היפות באזור. עם ההגעה נצא לסיור מיוחד הדומה למסע בזמן! נתחיל בתצפית על "האקוודוקט" (גשר אמת המים) המדהים, שריד לעוצמת האימפריה הרומית, נטייל לאורך המדרחוב עד לכיכר המרכזית, שם נצפה על הקתדרלה ונבקר (במידת האפשר!) בבית הכנסת העתיק, המשמש היום ככנסיית "קופוס קריסטי". וכמובן במרכז היהודי הדידקטי על שמו של אברהם סניור "קורנל" שם גם היה ביתו נספר את סיפורו המרגש הכל כך קשור לימנו אנו.
יום .8מדריד - תל אביב
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור עומק בעיר המופלאה. את סיורנו נתחיל מאחד המקומות המעניינים של העיר זירת מלחמת השוורים "פלאסס דה טורוס" נצפה בפסלי המטדורים ובבניין הנהדר הבנוי בסגנון המודחר. נמשיך לסיור בפארק הרטירו האוצר בתוכו גנים נפלאים חלק מאגפי המוזיאונים המפורסמים של העיר. אתרי הנצחה למלכים ששלטו באימפריה הספרדית. ומסמל יותר מכל את תור הזהב של האימפריה הספרדית. לאחריו נמשיך לכיכר ספרד עם המונומנט המרהיב לזכרו של היוצר "סרונטס" נצעד לגני ארמון המלך עם שלל המזרקות והצמחייה היפה. נצפה בארמון המרשים ונסייר בכיכר אוריינטה השופעת בגינון נפלא וחובקת אותה שורת פסלי מלכי ספרד מכל התקופות. נצעד ברחוב ארנל הססגוני עד לכיכר מיור המרהיבה ולא נחמיץ את שוק סאן מיגל עם שלל מטעמי ספרד, מיני טאפס, פירות, שלל בארים ועוד מיני מאכלים חוויה אדירה. בגמר הסיור נגיע לנקודת האפס של המדינה שער המזרח "פוארטה דל סול" שם מצויים בתי הכלבו הרבים חנויות רבות ומרכזה התוסס של העיר. בשעות הערב העברה לשדה התעופה לטיסה לתל-אביב
חשוב!
המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדרי הביקורים והלינות. ביציאות למדריד הטיול יתקיים בסדר הפוך

עלות: 1040$ ליחיד בחדר זוגי(שניים בחדר) עד לתאריך 16.4.17 לאחר מכן 1060 $

מחיר הטיול כולל:
כרטיס טיסה בטיסות שכר (ת"א-מדריד-מלגה / מלגה - מדריד-ת"א)
אכסון במלונות מדרגה ראשונה
כלכלה: ארוחות בוקר
אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע התוכנית
ביקורים וסיורים כמפורט במסלול
מלווה קבוצה מצוות השטיח המעופף
מס נמל, היטל ביטחון ודמי רישום
טיפים לנותני שירותים בחו''ל) למעט סבלות(
המחיר אינו כולל:
ביטוח רפואי/ מטען,
התייקרות דלק מעת לעת כפי שיפורסם ע''י חברות התעופה
הוצאות אישיות
סיורי בחירה
הטיול פתוח לכל הגילאים 
בהתאם לכמות הנרשמים הטיול ייפתח לקהל הרחב (לאו דווקא פו"פ)
מספר המקומות על הטיסה מוגבל לכן כדאי להקדים ולהירשם!

עופר-052-2945446  או 03-9648006			
מחיר: 1060$
גילאים: 25-100
קישור לאירוע: יש להתחבר לצפייה בקישור
טלפון לבירורים: יש להתחבר לצפייה בטלפון
על מנת להגיב יש להיות משתמש מחובר הירשם \ התחבר

אין תגובות


על עצמי

מראה

שיער:
עיניים:
מבנה גוף:

עיסוק

עיסוק:
תחביבים: