הכרויות - דף הבית » אירועים לפנויים פנויות » טיול בפסח לבאטומי הריווירה הגיאורגית

טיול בפסח לבאטומי הריווירה הגיאורגית

טיול בפסח לבאטומי הריווירה הגיאורגית


   

שם מעביר האירוע: עופרים - טיולים לסינגלס

מקום האירוע: גיאורגיה

האירוע יתקיים בתאריך 25.04.2016 בשעה 17:15

על מנת להירשם לאירוע זה ולראות את פרטיו המלאים עליך להתחבר \ להירשם לאירועים של עופרים - טיולים לסינגלס

				

טיול מאורגן בפסח לבאטומי הריווירה הגיאורגית

25-30.4.16

 (5 ימים/4 לילות)

גיאורגיה ארץ יפיפייה המושכת אליה יותר ויותר מבקרים מידי שנה, בשל השילוב של נופים עוצרי נשימה והערב הרב של תרבויות ואמונות ,בואו ליהנות מחמישה ימי טיול בארץ מפתיעה וייחודית. נבקר בבאטומי - הפארק הבוטני , מפלי מקחונצטי -הרי האג'רה, חוף הים השחור ועוד...

 

תאריך יציאה: יום שני 25.4 המראה: 17:15     נחיתה משוערת: 20:30

תאריך חזרה: יום שבת 30.4  המראה: 00:20      נחיתה משוערת: 01:50

מסלול הטיול:

יום .1תל-אביב-באטומי
ניפגש בנתב"ג לטיסה ישירה לפנינת היום השחור באטומי. עם ההגעה נצא לסיור הכרה של העיר נעצור במגדל הזכוכית הבנוי מאותיות ה אלף בית הגיאורגי המסמל יותר מכל את הייחוד של המדינה והאזור .נמשיך לליבה של העיר העתיקה לסיור ולביקור בשוק האוכל המקומי. ולאחרי אתנחתא העברה לבית המלון.
יום .2באטומי - הפארק הבוטני - רכבל האג'רה
את היום נקדיש טיול באחת הערים היפות לשפתו של הים השחור. עיר חדשה יחסית שהוקמה על ידי שתי משפחות רוטשילד ונובל במאה ה .91סגנון הבניה מאפיין את הכסף הרב שהגיע לעיר הנמל הקטנה. נתחיל מביקור מרגש בבית הכנסת הגדול של קהילת באטומי הבנוי בסגנון מורי עם נגיעות של באוהאוס.(הכניסה מותנית ברב העיר)נמשיך לבית התאטרון ומזרקת נפטון עוד נקודה מרתקת של העיר. לא נחמיץ את הכיכר האיטלקית פרויקט חדש ומדהים ביופיו של בתי מלון מסעדות ובתי קפה והכל כמו באיטליה, מדהים! נמשיך לרכבל המפורסם והחדיש של העיר המזנק מהנמל העתיק עד לפסגות הרי ה"אג'רה" לתצפית נהדרת. נמשיך לפארק הבוטני של העיר חוויה בלתי רגילה. העושר הרב נתן את המימון לבניה של פארק ענק שכל חלק ממנו מייצג אזור אחר על פני כדור הארץ. מאיי יפן הרחוקים עד לארצות הברית של אמריקה עם עצי הסקוייה האימתניים. אפילו את חלקה של האדמה הביאו משלל אזורים אלו. נצפה באחת מהתצפיות היפות על מפרץ באטומי כאשר אנחנו מוקפים בוורדים תרבותיים נרקיסים מלכותיים צבעונים מהממים ועצי במבוק טמירים. חוויה אדירה!!!!!!!
יום .3חופשי חבל הארץ "קולחיס("גיזת הזהב(
יום חופשי להנאות אישיות. למעוניינים תהיה אפשרות לצאת (בתשלום נפרד) ליום טיול בעקבות משק כנפי ההיסטוריה ואיתני הטבע. נצא צפונה לחבל הארץ קולחיס הנמצא ממש בשכנות לאזור אווחזיה עם השפות העתיקות ועמים עתיקים. רבות סופר על חבל ארץ זה והוא מככב בסיפורי המיתולוגיה היוונית על מסעו של ג'ייסון למציאת גיזת הזהב. נתחיל מסיור וביקור בסכר השני בגודלו בעולם! סכר על נהר האנגורי שיוצר אגם מלאכותי ענק "פלאי מעשה האדם" הסכר נבנה בזמנו של ניקיטה חרושצ'וב שליטה של רוסיה בשנות השישים. נערוך סיור וטיפוס למרפסות התצפית המפורסמות. ולא נחמיץ את חגורות הצמחייה החובקות את האגם כתפאורה נהדר. נמשיך לעיר המחוז הגדולה זוגדידי לביקור בארמונה של משפחת דאדיאני. נערוך סיור בארמון עם חפצי האומנות המדהימים ואוסף התמונות הנהדר של דויד דאדיאני. נחזה במסכת המוות של פני נפוליאון שהובאה על ידי אחיינו מצרפת אחרי נישואיו לסלומה דאדיאני נסיכת הקוקז לבית דאדיאני. בגמר הסיור נטעם ממיטב המטבח הגיאורגי המאפיין את זוגדידי. יום מלא וגדוש.
יום .4מפלי מקחונצטי -הרי האג'רה
לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול באחד מאתרי הטבע וההיסטוריה היפים בגיאורגיה. את טיולנו נתחיל לאורכו של אחדהנהרות האדירים שזורמים לים השחור מהרי האג'רה "קחלווצ'ורי" .נצפה בעמק הנהדר נעצור לתצפיות על בעלי הכנף הרבים והצמחייה המיוחדת לאזור. נראה את פרויקט תחנת הכח ההידרואלקטרי האדיר שהולך ונבנה באזור. נערוך ביקור במפלים אשר שאונם נשמע מרחוק. נצעד במשעולי הפארק עד למפל עצמו ונחוש בעוצמת המים. נמשיך לביקור ביקב גיאורגי נחזה בתהליך הייצור כולל טעימות משלשת סוגי היין המפורסמים לאזור הרי ה"אג'רה" החוצצים בין הריוויירה הגיאורגית ובירתה באטומי ללב המדינה.
יום .5באטומי - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה לטיסה לתל-אביב
חשוב!

המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים.

בטיולים המבוססים על טיסות לטביליסי סדר הלינות והביקורים יישונו בהתאם.

עלות: 870 $ ליחיד בחדר זוגי(שניים בחדר) עד לתאריך 6.3.16

לאחר מכן 890 $

מחיר הטיול כולל:
כרטיס טיסה בטיסות שכר (ת"א–בטומי–ת"א(
אכסון: במלון ברמת תיירות טובה ו/או ראשונה
כלכלה: חצי פנסיון
אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע התוכנית
ביקורים וסיורים כמפורט במסלול
מלווה קבוצה ישראלי מצוות השטיח המעופף
מס נמל, היטל ביטחון ודמי רישום
המחיר אינו כולל:
ביטוח רפואי/ מטען
התייקרות דלק מעת לעת כפי שיפורסם ע''י חברות התעופה
הוצאות אישיות

סיורי בחירה

הטיול פתוח לכל הגילאים

בהתאם לכמות הנרשמים הטיול ייפתח לקהל הרחב (לאו דווקא פו"פ)

מספר המקומות על הטיסה מוגבל לכן כדאי להקדים ולהירשם!

לפרטים והרשמה: עופר 052-2945446     03-9648006

 

מחיר: 870 $
גילאים: 25-60
קישור לאירוע: יש להתחבר לצפייה בקישור
טלפון לבירורים: יש להתחבר לצפייה בטלפון
על מנת להגיב יש להיות משתמש מחובר הירשם \ התחבר

אין תגובות


על עצמי

מראה

שיער:
עיניים:
מבנה גוף:

עיסוק

עיסוק:
תחביבים: