הכרויות - דף הבית » אירועים לפנויים פנויות » טיול לדרום איטליה בפסח 8-15.4.20

טיול לדרום איטליה בפסח 8-15.4.20

טיול לדרום איטליה בפסח 8-15.4.20
לאירוע זה נרשמו כבר בין 1 ל 10 משתמשים דרך Ladies-First


   

שם מעביר האירוע: עופרים - טיולים לסינגלס

מקום האירוע: דרום איטליה

האירוע יתקיים בתאריך 08.04.2020 בשעה 07:30

על מנת להירשם לאירוע זה ולראות את פרטיו המלאים עליך להתחבר \ להירשם לאירועים של עופרים - טיולים לסינגלס

				

טיול לדרום איטליה בפסח

8 ימים/ 7 לילות

8-15.4.20

 

טיול מאורגן לדרום איטליה לוקח אותנו למחוזות האותנטיים ביותר של ארץ המגף ומפגיש אותנו עם הטעם האמיתי של איטליה. במהלך הטיול אנחנו חורשים את דרום איטליה מחוף הים התיכון לחוף הים האדריאטי. תחילה אנחנו מתמקמים באזור המזרחי של דרום איטליה, בחבל פוליה. נבקר בעיירות קסומות ויפות על חוף הים, נהנה מאתרים מפורסמים כמו עמק בתי הטרולי של אלברובלו ועיר המערות מאטרה. בחלק השני של הטיול, נתמקד באזור נאפולי ונבקר במקומות מהיפים ביותר באיטליה כולה כמו מפרץ אמלפי והעיירה סורנטו. נתרשם מהשרידים של פומפיי העיר שנחרבה בהתפרצות הר הגעש וזוב שבסמוך אליה. טיול מאורגן לדרום איטליה הוא הדרך הטובה ביותר לטעום מאיטליה האמיתית.

 

תאריך יציאה: 8.4 יום רביעי    המראה: 07:30  נחיתה: 09:55(טיסת אלעל)

תאריך חזרה: 15.4 יום רביעי    המראה : 11:20   נחיתה: 15:00 (טיסת אל על)

מסלול הטיול:

יום 1 | תל אביב - נפולי - בארי

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון לטיסה ישירה לנפולי שבדרום איטליה. לאחר הנחיתה וסידורים פורמליים בשדה התעופה, נצא בנסיעה לכיוון בארי (Bari) – עיר הבירה של חבל פוליה (Puglia), השוכן בדרום איטליה ומכונה "העקב של המגף". חבל הארץ היפה טומן בחובו עיירות קסומות, מפרצים כחולים, כרמי זיתים, ופניני נוף ייחודיים. נסייר בטיילת היפה של העיר ונמשיך למרכזה העתיק, נראה את כנסיית סנט ניקולאו ונשמע את הסיפור המשעשע על הקשר לסנטה קלאוס, קתדראלת סן סבינו (San Savino) ובית העירייה. בתום הביקור נמשיך לבית המלון שלנו בו נשהה בלילות הקרובים.

יום 2 | חצי האי גרגאנו: מונטה סנט אנג'לו - ויאסטה

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום של טבע בחצי האי גרגאנו (Gargano). נתחיל את סיורינו בעיירה מונטה סנט אנג'לו (Monte Sant Angelo) השוכנת בגובה של כ-800 מטר. העיירה השקטה הפכה למוקד עלייה לרגל בשל האמונה שהמלאך מיכאל התגלה במערה השוכנת בה. נסייר בעיירה ונבקר במערה שהפכה לכנסייה במרוצת השנים וממנה נערוך תצפית אל האזור. בחלקו השני של היום ניסע דרך הטבע המופלא של חצי האי, נחצה יער סבוך ויפה, עיירות ציוריות, כרמי זיתים ומפרציםמרהיבים. נעצור לביקור בעיירת החוף היפה ויאסטה (Vieste), ניסע לאורך טיילת העיר ונהנה מהאווירה ייחודית שלה.

יום 3 | עמק הטרולי: מרטינה פרנקה - לוקורוטונדו - אלברובלו

לאחר ארוחת הבוקר, נצא ליום מלא בקסם: נתחיל בביקור בעיר הבארוק היפיפייה, מרטינה פרנקה (Martina Franca). נסייר במרכזה העתיק של העיר ונראה את בתיה הלבנים ולצידם מבני בארוק מרשימים. נמשיך לביקור בארמון הדוכס המשמש כיום כבית העיריה ומרכז מידע למבקרים. נמשיך את יומנו בביקור ותצפית אל העיירה לוקורוטונדו (Locorotondo) המכונה "המרפסת של עמק איטריה" (Valle d'Itria). נצפה בעמק המרהיב וכן בבתי העיירה הבנויים בצורה מעגלית המקיפה את הגבעה. את היום נסיים בפנינה של עמק הטרולים – אלברובלו (Alberobello) הידועה בזכות מבני הירח שבה, בעלי הכיפה המחודדת. העיירה הוכרזה כאתר מורשת ע"י אונסק"ו בשל ריכוז מבנים אלו בשטחה. נסייר בסמטאותיה הנאות של העיירה ונתפעל מהבתים הייחודיים שהעין לא שבעה מהם.

יום 4 | מערת הנטיפים: "גרוטה די קסטלנה" - פוליניאנו א-מארה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעוד יום נפלא בחבל פוליה. נתחיל בביקור במערת הנטיפים "גרוטה די קסטלנה" (Grotte di Castellana) שרבים טוענים שהיא היפה בעולם. נערוך סיור מודרך בין חלקי המערה השונים עד אשר נגיע "לגלריה הלבנה" השוכנת בעומק של כ-70 מטר ונודעת הודות לגודלה העצום ונטיפיה המרשימים. את חלקו השני של היום נקדיש לביקור בעיירה המקסימה פוליניאנו א-מארה (Polignano a Mare) ייחודה בבתיה הבנויים על מורדות הצוקים. נערוך תצפית מרהיבה אל האזור ואף נותיר זמן לטעום מהגלידה הטעימה של העיר.

יום 5 | : מאטרה: עיר המערות - נפולי

לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא לביקור בעיר מאטרה (Matera) – עיר מערות. נערוך סיור בעיר המיוחדת שעד היום תושביה חיים במערות החצובות בסלע. נסייר בשכונות המיוחדות והמעניינות של רובעי סאסי המסקרנים, נראה את מערות המגורים שהשתמרו היטב עד היום, ונלמד על אורח החיים בתוך מערה חצובה בסלע. בתום הסיור, ניסע לבית המלון שלנו באזור נפולי.

יום 6 | דרך אמלפי - סורנטו

היום מחכה לנו יום קסום בנופים שבעיני רבים, נחשבים ליפים באירופה. זהו אזור אמלפי (Amalfi). נצא בנסיעה דרומה לכיוון הכביש המפותל של אמלפי: מצוקים תלולים, כרמים, וים כחול. נעצור בכמה מן הכפרים הציוריים השוכנים באזור זה, נתצפת על היפה בכפרים, פוזיטנו ונסייר בין הרחובות הססגוניים של אמלפי העתיקה. בחלק השני של היום, נבקר בסורנטו (Sorento) היפה. נערוך סיור בעיירת קיט הבנויה על חצי אי קסום בחבל קמפניה. המפרץ של סורנטו משקיף אל הר הגעש ווזוב שחולש על האזור כולו. נמשיך סיורנו באזור היפה הצופה על המפרצים הקסומים במידה והזמן יאפשר זאת נבקר בכפרים נוספים. לאחר הביקור נחזור למלוננו.

יום 7 | פומפיי - נפולי

לאחר ארוחת הבוקר, נצא בנסיעה לביקור בעיר הרומית העתיקה פומפיי (Pompei), שנחרבה בשנת 79 עם התפרצות הר הגעש ווזוב. נסייר באתר המרשים ובין השרידים הרבים של העיר כגון: מקדשים, ציורי קיר מרשימים אשר יספרו את סיפורם של אנשי האימפריה, רחובות ובתים בני 2000 שנה. נוכל להתרשם מאורח חייהם של הרומאים בתקופה ההיא. את חלקו השני של היום נקדיש לנפולי. בהגיענו לעיר, נערוך סיור מרתק אותו נתחיל מכיכר גריאבלדי. נתור את העיר העתיקה, נלך בדרך "סאן ביאג'ו", סמטה צרה המעוטרת קשתות ונראה את בניין הדומו הבנוי בסגנון גותי ייחודי. נצפה בקתדרלת סנטה רסיטוטה שנבנתה במאה הרביעית ונחשבת למבנה העתיק בנאפולי. נמשיך את סיורינו בעיר ונראה את גלריית אומברטו, תיאטרון סן קרלו ונבלה ברחובות השוקקים טולדו וקאיה.

יום 8 | נפולי - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא בנסיעה לכיוון שדה התעופה הבינלאומי של נפולי לטיסה ישירה חזרה לתל אביב.

 

*המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים הניתנים לשינוי.

 

עלות: 1060$ (ליחיד בחדר זוגי שניים בחדר)

תוספת ליחיד 240 $

 

מחיר הטיול כולל:

טיסות שכר הלוך ושוב תל אביב - נפולי

אוטובוס תיירים נוח וממוזג

לינה בבתי מלון מדרגת תיירות טובה

מדריך טיולים ישראלי מצוות "אשת טורס"

כלכלה: לינה וארוחת בוקר

כניסות לאתרים כפי שמצוין במסלול

טיפים לנותני שירותים מקומיים: נהג

מחיר הטיול אינו כולל:

ביטוחים

הוצאות אישיות

סיורי בחירה

סבלות

מס לינה (במידה וקיים- תשלום ישירות בבית המלון)

טיפ למדריך הישראלי

הטיול פתוח לכל הגילאים

בהתאם לכמות הנרשמים הטיול ייפתח לקהל הרחב (לאו דווקא פו"פ)

מספר המקומות על הטיסה מוגבל לכן כדאי להקדים ולהירשם!

 

לפרטים והרשמה: עופר     

מחיר: החל מ-1080 $
גילאים: 30-70
קישור לאירוע: יש להתחבר לצפייה בקישור
טלפון לבירורים: יש להתחבר לצפייה בטלפון
על מנת להגיב יש להיות משתמש מחובר הירשם \ התחבר

אין תגובות


על עצמי

מראה

שיער:
עיניים:
מבנה גוף:

עיסוק

עיסוק:
תחביבים: